Новый закон об ОСББ

Проект: Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

Новый закон об ОСББ

Сообщение kmv » 12 фев 2016 14:52

Всем привет. Кто знает почему так ужасен новый закон касательно осбб который вступит с 1-го июля?
Смотреть с 15:40 (оказывается, форум не умеет вставлять ролик с меткой времени)

kmv
 
Сообщения: 115
Зарегистрирован: 12 июл 2010 02:10
Я: Жилец
Секция: 3
Квартира: 0

Re: Новый закон об ОСББ

Сообщение chuy » 15 мар 2016 12:47

Я так понимаю, что всем государственным ЖЕКам с 1 июля приходит конец.
Всем кто не успеет сделать ОСББ назначат частный ЖЕК а-ля Управдом.
Скорее всего новые конторы создадутся на базе старых ЖЕКов, поменяется только владелец оттопыренного кармана (формально).
Где-то примерно так я вижу эту реформу.
chuy
 
Сообщения: 630
Зарегистрирован: 13 июл 2010 11:16
Откуда: Майорова,7
Я: Жилец
Секция: 6
Квартира: 0

Re: Новый закон об ОСББ

Сообщение m-aleksa » 28 мар 2016 14:54

2. ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ГОЛОСУВАННЯ НА УСТАНОВЧИХ ЗБОРАХ ПІСЛЯ 1 ЛИПНЯ?

Порядок створення ОСББ і проведення установчих зборів визначався і визначається безпосередньо самим Законом України "Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку" - статтею 6.

Для створення ОСББ, як і раніше, ініціативній групі необхідно скликати установчі збори. Для цього, як і раніше, за 14 днів до проведення установчих зборів кожному співвласнику надсилається або вручається під розписку відповідне повідомлення.

А от порядок голосування на самих установчих зборах змінено.

По-перше, відсутнє поняття кворуму: скільки співвласників прийде - стільки і голосуватимуть. Однак для прийняття рішення потрібна більшість голосів не присутніх на зборах співвласників, а взагалі всіх співвласників у багатоквартирному будинку.

По-друге, рішення приймається не двома третинами голосів присутніх, як раніше, а більшістю голосів усіх співвласників (більше половини голосів усіх співвласників).

По-третє, в разі, якщо на самих установчих зборах не набрано більшості голосів співвласників ні "за", ні "проти" певного рішення, то обов’язковим є проведення письмового опитування.
Окремим питанням є принцип визначення кількості голосів у кожного співвласника. Нові ч.7 і ч.8 ст.6 закону про ОСББ передбачають:

1) розподіл голосів пропорційно до площі - як загальне правило;
2) розподіл голосів за принципом "один власник - один голос" - якщо одній особі належить більше 50% усіх площ у багатоквартирному будинку.

Відповідно до ч.9 ст.6 закону про ОСББ рішення приймаються більшістю в понад 50% голосів від загальної кількості голосів співвласників.
m-aleksa
 
Сообщения: 31
Зарегистрирован: 09 дек 2011 11:39
Я: Жилец
Секция: 3
Квартира: 0


Вернуться в ОСББ



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron