Тариф

Проект: Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку

Re: Тариф

Сообщение Sergio » 29 мар 2016 13:58

Solomon писал(а):А в чем разница между трудовым договором и трудовым соглашением???

гуглится элементарно ;)

Согласно условиям трудового соглашения гражданин обязуется за вознаграждение выполнить для предприятия индивидуально определенную работу, в том числе и на свой риск, заключающуюся в совершении только фактических действий (например, ремонт крыши, покраску забора и т. д.). При выполнении работы по трудовому соглашению не оформляется заявление о приеме на работу, не издается приказ, не вносятся записи в трудовую книжку, не ведется табель учета рабочего времени, не предоставляется ежегодный отпуск, не оплачивается больничный лист и т.д.

Трудовое соглашение всегда оформляется в письменном виде, с указанием конкретной работы (задания, заказа). После выполнения работы сторонами подписывается акт приемки-сдачи выполненных работ, который является основанием для выплаты вознаграждения, предусмотренного трудовым соглашением. Однако, трудовые соглашения (договор подряда) нельзя заключать, когда работа носит постоянный характер и ее выполнение возможно только на основании трудового договора(работа, выполняемая бухгалтерами, водителями, секретарями, вахтерами и т. п.).
Sergio
 
Сообщения: 210
Зарегистрирован: 12 июл 2010 12:09
Я: Жилец
Секция: 5
Квартира: 339

Re: Тариф

Сообщение StayAtHome » 29 мар 2016 14:05

Ось розшифровка тарифу по 5,35 який колись показували на дошці оголошень.
Изображение

Як на мене - по кожному пункту треба вирішити чи має він входити в щомісячну оплату чи покриватися за рахунок "резервного фонду ОСББ" (а такий резерв обов'язково потрібен), чи шляхом рішення на загальних зборах. Також вирішити що і як оплачують власники "шпаківень" на технічному поверсі і даху.
Вложения
Управ-дом тариф 5.35.png
Тариф на комуналку від Управ-Дома
(72.41 Кб) Скачиваний: 0
StayAtHome
 
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 03 авг 2011 21:27
Я: Жилец
Секция: 4
Квартира: 0

Re: Тариф

Сообщение StayAtHome » 29 мар 2016 14:16

Стосовно порівняння з тарифами Управ-Дому — маємо 20% ПДВ + 8% прибутку в складі поточного тарифу.
Головне не розмір квартплати а максимально оперативна і прозора звітність. Вважаю, що власники квартир в новобудові не настільки бідні, щоб рахувати "де дешевше". Важливо щоб кожен власник мав можливість простим шляхом побачити ВСІ витрати його коштів на потрібний йому момент - онлайн+офлайн.
http://www.osbb-inform.com.ua/2016/01/04/0459
Кошти на утримання спільного майна та на капремонти

Згідно зі ст. 22 Закону про ОСББ, для забезпечення утримання й експлуатації багатоквартирного будинку, користування спільним майном у такому будинку, включаючи поточний ремонт, утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, водопостачання й водовідведення, теплопостачання й опалення, вивезення побутових відходів, об’єднання за рішенням загальних зборів має право:
  • задовольняти зазначені потреби самостійно шляхом самозабезпечення;
  • визначати управителя, виконавців окремих житлово-комунальних послуг, із якими всі співвласники укладають відповідні договори;
  • виступати колективним споживачем (замовником) усіх або частини житлово-комунальних послуг.
Для фінансування самозабезпечення об’єднання співвласники сплачують відповідні внески та платежі в розмірах, установлених загальними зборами об’єднання. За згодою правління окремі співвласники можуть у рахунок сплати таких внесків і платежів виконувати окремі роботи.

У листі Мінрегіонбуду від 31.07.2012 р. № 8/10-2040-12 зазначається:

«ОСББ, які відповідно до статті 4 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку» виконують свою статутну функцію із забезпечення реалізації прав власників приміщень на володіння та користування спільним майном, належного утримання будинку та прибудинкової території, цим не здійснюють операцій із постачання товарів/послуг».

Відомство вважає, що і внески, які надходять ОСББ, є не платою за послуги, а внесками для забезпечення потреб основної діяльності ОСББ. Саме тому такі внески не підлягають обкладенню ПДВ, незалежно від їх загальної суми за останні 12 календарних місяців.

У листі № 8958 податківці стверджували, що видатки на утримання й ремонт приміщень або іншого майна, що перебуває у спільній власності, визначаються статутом об’єднання та договором про їх використання (кошторисом). Кошти за користування неподільним та загальним майном й обслуговування спільної власності сплачуються на банківський рахунок об’єднання та не підпадають під об’єкт обкладення ПДВ.
StayAtHome
 
Сообщения: 113
Зарегистрирован: 03 авг 2011 21:27
Я: Жилец
Секция: 4
Квартира: 0

Re: Тариф

Сообщение Домовой » 29 мар 2016 17:53

Лихо получается у Управдома подводить смету под любую сумму.
Пропал пункт "пожарки", который, к слову, занимал чуть более 20% от тарифа.
До сих пор официально действует другой тариф.
Зрада, ганьба!
Домовой
 
Сообщения: 1178
Зарегистрирован: 21 янв 2011 17:19
Я: Жилец
Секция: 0
Квартира: 0

Re: Тариф

Сообщение Горыныч » 29 мар 2016 19:05

Домовой писал(а):Лихо получается у Управдома подводить смету под любую сумму.
Пропал пункт "пожарки", который, к слову, занимал чуть более 20% от тарифа.
До сих пор официально действует другой тариф.
Зрада, ганьба!

И смех и грех... )
Аватара пользователя
Горыныч
 
Сообщения: 1263
Зарегистрирован: 12 июл 2010 15:04
Я: Жилец
Секция: 5
Квартира: 0

Re: Тариф

Сообщение Домовой » 29 мар 2016 19:07

убить нельзя помиловать :)))))
Не пойму куда мне, к умным или к красивым? ))))
Домовой
 
Сообщения: 1178
Зарегистрирован: 21 янв 2011 17:19
Я: Жилец
Секция: 0
Квартира: 0

Re: Тариф

Сообщение Solomon » 30 мар 2016 10:33

Sergio писал(а):
Solomon писал(а):А в чем разница между трудовым договором и трудовым соглашением???

гуглится элементарно ;)
------------------------------------------------------
Похоже гуглится у Вас плохо, потому что разницы нету никакой!

Трудовой договор – это юридический термин, прописан в законе, посему так говорить будет правильно и грамотно.
Трудовое соглашение – это тот же трудовой договор, но больше народный термин, не юридический, и соответственно не совсем правильный.
Вот и вся разница.

А описанные Вами Sergio критерии о подрядных работах, не зачислении в штат предприятия и без записи в трудовую книжку, такой договор называется гражданско-правовым и очень существенно отличается от трудового договора.

Без обид, но коллеги не пишите то в чем не разбираетесь, тем самым не будем вводить друг друга в заблуждение и сэкономим время.
Solomon
 
Сообщения: 57
Зарегистрирован: 28 май 2015 08:41
Я: Жилец
Секция: 2
Квартира: 0

Пред.

Вернуться в ОСББ



Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 1

cron